Termoparapet, zwany także ciepłym parapetem to nowoczesne rozwiązanie eliminujące mostek termiczny pod oknem. Miejsce połączenia okna ze ścianą i z parapetami to tzw. „słabe miejsce”. Zastosowanie termoparapetu zapobiega stratom ciepła w strefie podokiennej, uszczelnia tę strefę, ułatwia montaż okna i parapetów zewnętrznych i wewnętrznych.

Termoparapet wykonany jest z polistyrenu ekstrudowanego (XPS, Styrodur) dzięki czemu ma doskonałe właściwości wytrzymałościowe, termoizolacyjne i jest odporny na działanie wilgoci.

Termoparapety produkujemy pod konkretne wymagania. O kształcie decyduje grubość ściany, grubość docieplenia oraz typ profilu okiennego.

Profile są przygotowywane indywidualnie do każdego rodzaju stolarki PCV, aluminiowej i drewnianej oraz do każdego typu parapetu wewnętrznego i zewnętrznego zgodnie ze specyfikacją zamawiającego.

Na życzenie Termoparapety mogą być wyposażone w pasek taśmy rozprężnej uszczelniający dodatkowo styk z ramą okienną.

Długość elementu wynosi 123 cm. 

 

 TERMOPARAPET podokienny

dwuwarstwowa-w-ociepleniu profil

 

TERMOPARAPET podbalkonowy

balkon balkon-profil

 

 

 

  1. Bezpłatna WYCENA !
  2. Montaż
  3. Zapytania ofertowe
  4. Realizacje
  5. O firmie
Nowości 2016

 

baranski-drzwi-zewnetrzne-katalog-produktow-2016-okladka   katalog_wiked_czerwiec_2016   DRE_katalog_2016-1_styczen_U_web   katalog-lepsze-wnetrze-2016   katalog-nowosci-2016   katalog-drzwi-2016   katalog_1ed_2016_PL_PRESS.indd    

 

Reklama LuckyStudio