Okna plastikowe PCV Łódź

Dominują w wielu domach, w biurach oraz w budynkach użyteczności publicznej. Okna plastikowe to obecnie najpopularniejszy typ okien wśród naszych klientów w Łodzi, który ceniony jest za solidność oraz wygodę. Nic dziwnego, plastik w takim zastosowaniu ma bardzo wiele zalet. Zwłaszcza jeśli towarzyszą mu najlepsze mechanizmy od takich firm jak: Veka, Brugmann czy Aluplast. W firmie Wentana posiadamy nowoczesne oraz doskonale wykonane okna, które montujemy u naszych klientów, zapewniając im komfort oraz bezpieczeństwo przez lata.

Poszukujesz korzystnej oferty okien PCV do swojego domu lub mieszkania w Łodzi? Już znalazłeś!

Popularność okien plastikowych wśród naszych klientów wynika przede wszystkim z ich niskiej ceny, łatwości w konserwacji, bezproblemowego użytkowania, odporności na korozję i pleśń, a także na różne czynniki atmosferyczne. W naszej ofercie znajdują się kilkukomorowe systemy o głębokości zabudowy do 90 cm. Pozwalają na oszklenie do kilkudziesięciu centymetrów. Posiadają także podwójne, wzmocnione uszczelki, które skutecznie chronią przed zimnem, izolują ciepło oraz wyciszają. Niektóre z nich nieprzepuszczaną nawet silnych hałasów pochodzących z dróg szybkiego ruchu. Dodatkowo uszczelki dostępne są w różnych kolorach i wyróżniają się nowoczesnym designem. Z kolei ukośna konstrukcja ramy odprowadza wodę i zanieczyszczenia.

Okna PCV (plastikowe) dla klientów w mieście Łódź – jakie są ich zalety?

Nowoczesne okna PCV projektowane są wedle najwyższych standardów oraz na bazie innowacyjnych pomysłów. Dzięki temu część z nich pozwala oszczędzić na energii i zapewnia lepszą izolację cieplną. Plastikowe modele znane są też ze swojej stabilności. Nie wymagają też stałej konserwacji. Wystarczy poprawić ich stan raz na 40 lat. Okna PCV pozwalają też na zainstalowanie systemu antywłamaniowego, dzięki czemu dom będzie znacznie bezpieczniejszy i chroniony przed rabusiami. PCV to wdzięczny materiał, który daje się z łatwością formować.

Okna plastikowe do domów i mieszkań w Łodzi

Plastikowi można nadać kształt koła czy choćby półkola, są to zdecydowanie wyjątkowe okna. Okna plastikowe mogą także zmieniać swój wygląd. Najczęściej sklepy oferują białe modele, jednak można z łatwością je spersonalizować. W naszym sklepie Wentana w Łodzi pomalujemy okna PCV na wybrany kolor lub pokryjemy drewnopodobną okleiną, która sprawi, że wydadzą się naturalniejsze oraz elegantsze i wpiszą się nawet w klasyczne wnętrza. Okna plastikowe są ponadto odporne na brud, samodzielnie odprowadzają zanieczyszczenia. Wystarczy je przetrzeć raz na jakiś czas.

  1. Bezpłatna WYCENA !
  2. Montaż
  3. Zapytania ofertowe
  4. Realizacje
  5. O firmie
Nowości 2016

 

baranski-drzwi-zewnetrzne-katalog-produktow-2016-okladka   katalog_wiked_czerwiec_2016   DRE_katalog_2016-1_styczen_U_web   katalog-lepsze-wnetrze-2016   katalog-nowosci-2016   katalog-drzwi-2016   katalog_1ed_2016_PL_PRESS.indd    

 

Reklama LuckyStudio