Okna drewniane Łódź

Eleganckie oraz wyjątkowe okna drewniane

Drewno to materiał wykorzystywany w budownictwie od tysiącleci. Choć dzisiaj wypierany jest przez płyty, kamienie czy plastik, to jednak nie sposób odmówić mu wyjątkowej elegancji oraz charakteru, który wnosi do wnętrza. Nasze okna drewniane projektowane są z serca, z wyjątkowego szacunku dla tego naturalnego surowca. Dlatego bardzo dbamy o nie na każdym etapie produkcji, angażując się w ich powstawanie od etapu ściętego drzewa, aż po finalny produkt, który stanie się ozdobą domów naszych klientów.

Okna drewniane – bogata oferta dla klientów w mieście Łódź

Drewniane okna pięknie się starzeją i z wiekiem zdobywają coraz więcej charakteru. Przy okresowej konserwacji będą świetnie sprawdzać się nawet przez 90 lat. Ich trwałość zależna jest od konkretnego drewna. Inaczej zachowuje się dąb, inaczej świerk czy merbau. Wybór konkretnego materiału warunkuje też wygląd okna drewnianego. W naszym sklepie w Łodzi proponujemy zarówno modele z wyrazistymi dużymi słojami, jak i bardziej subtelne. Możemy je pokryć bejcą i lakierem w dowolnym kolorze. Większą trwałość zapewni impregnat. W ten sposób zabezpieczamy okna przed wilgocią, czynnikami mechanicznymi oraz atmosferycznymi. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, okiennice można łatwo naprawić i przywrócić im piękny wygląd.

Czy warto zdecydować się na okna drewniane do domu, mieszkania lub biura w Łodzi?

Okna, które zrobione są z drewna są bardzo solidne i trwałe. Dzięki odpowiedniej budowie oraz dodatkowym uszczelkom oraz wyjątkowej konstrukcji, są szczelne i zapewniają ciepło w mieszkaniu. Tłumią także wszelkie hałasy przychodzące z zewnątrz, pozwalając na komfortową pracę lub na zasłużony odpoczynek we własnym mieszkaniu. W przypadku obawy przed kradzieżą czy włamaniem, okna drewniane pozwalają na zainstalowanie systemu antywłamaniowego, który stanie się gwarantem bezpieczeństwa. Nasi klienci mogą też wybrać konkretny sposób otwierania okien. Najprostsze rozwiązania zapewnią wygodę, a nieco bardziej skomplikowane, sprawią, że dzieci samodzielnie ich nie otworzą i nie będą bawić się w pobliżu otwartych okien.

Ze względu na to, że produkcja okien drewnianych jest dosyć czasochłonna i skomplikowana, są one tworzone z precyzją, dokładnością oraz z profesjonalizmem. Tu nie ma miejsca na pomyłki, każde okno ma być perfekcyjne i dopracowane w każdym detalu. Gotowe modele dostarczamy klientowi, montujemy je w domu czy w innym budynku, a potem doradzamy, jak je konserwować oraz jak o nie dbać. Okna drewniane doskonale wpiszą się w nowoczesne wnętrza w stylu rustykalnym, jak i harmonijnie dopełnią pomieszczenia o bardziej klasycznym wystroju. To świetna propozycja dla osób, które poszukują czegoś wyjątkowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Łodzi, w którym znajdą Państwo bogaty wybór okien drewnianych.

  1. Bezpłatna WYCENA !
  2. Montaż
  3. Zapytania ofertowe
  4. Realizacje
  5. O firmie
Nowości 2016

 

baranski-drzwi-zewnetrzne-katalog-produktow-2016-okladka   katalog_wiked_czerwiec_2016   DRE_katalog_2016-1_styczen_U_web   katalog-lepsze-wnetrze-2016   katalog-nowosci-2016   katalog-drzwi-2016   katalog_1ed_2016_PL_PRESS.indd    

 

Reklama LuckyStudio