bramy-garaz-segment-2 bramy-garaz-segment-4

 

Zalety

  • Nowoczesne
  • Komfortowe
  • Energooszczędne
  • Trwałe i funkcjonalne zamykanie garaży, hal magazynowych itp.

 

Sterownie

  • ręczne i/lub elektroniczne z pilotem

 

Kolorystyka

Bogata kolorystyka oraz różne rodzaje paneli pozwolą stworzyć Twoją unikalną bramę garażową.

bramy-garaz-segment-7

Wszystkie bramy są wyposażone w sprężyny skrętne oraz solidną konstrukcję wykonaną ze stali ocynkowanej ogniowo dzięki czemu charakteryzują się długoletnią bezawaryjną i stabilną pracą. Specjalnie wyprofilowany kształt paneli bramowych eliminuje możliwość przytrzaśnięcia palców między segmentami.

Bramy segmentowe dostępne są w wersji ręcznej i automatycznej. Wykonane są z tzw. segmentów połączonych ze sobą zawiasami. Otwierają się pionowo poprzez rolowanie pod sufit przez co nie zajmują dodatkowej powierzchni.

Bramy segmentowe otwierają się pionowo w górę i zostają pod stropem. Dzięki temu zapewniają optymalną ilość miejsca do parkowania w garażu, jak i bezpośrednio przed nim. Co ważne, nasze bramy mogą być montowane już przy nadprożu od 70 mm.

bramy-garaz-segment-5
 
Doskonałą izolację termiczną zapewniają panele o grubości 40 mm wykonane z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo,powlekane poliestrem oraz wypełnione pianką poliuretanową. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, trwałymi uszczelkami dzięki czemu do garażu nie przedostaje się wiatr, czy deszcz, a dolna uszczelka dodatkowo niweluje nierówności podłoża.
 
bramy-garaz-segment-3

 

Szukasz rozwiązania dla siebie? Zadzwoń ( 500 610 446 ) lub przyjdź do naszego Salonu.

 

 

  1. Bezpłatna WYCENA !
  2. Montaż
  3. Zapytania ofertowe
  4. Realizacje
  5. O firmie
Nowości 2016

 

baranski-drzwi-zewnetrzne-katalog-produktow-2016-okladka   katalog_wiked_czerwiec_2016   DRE_katalog_2016-1_styczen_U_web   katalog-lepsze-wnetrze-2016   katalog-nowosci-2016   katalog-drzwi-2016   katalog_1ed_2016_PL_PRESS.indd    

 

Reklama LuckyStudio